Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz DanielK #36790 üzenetére

    Igazából pont ez az, hogy szépen domborodott minden gomb, szép animáció jelezte ha valamit töröltem, és nem ritkán csak azért néztem rá a kijelzőre, mert ott voltak azok a gyönyörű ikonok. Tényleg nem volt semmi dolgom a telefonnal, csak ezért néztem rá a kijelzőre, hogy megcsodáljam az ikonokat, a szkeumorf felületeket, vagy az alkalmazásokon belül a pull to refresh animációt. Egy vizuális orgazmus volt az egész rendszer. A funkcionalitás az igen, pl még mindig ott van a copy paste, ami csak ios-en normális. De ott is megloptak. Már iOS 6-ban is butítottak a billentyűzeten, a 7-ben meg pl marha fasza egy webos-ből lopott kártyás multitask rész, de régen a multitask felület mellett tovább görgetve elértem a zenelejátszó kezelését, meg a hangerőállítást is. Oké, ott a control center. De most ha notification kell, akkor húzd fentről, ha control center, akkor lentről, ha multitask, akkor dupla klik... Áá, szar az egész. Mindez ezzel a melegeknek való skinnel nyakon öntve. Plusz az appok is igazodni fognak ehhez a külsőhöz, még azok sem maradnak meg. Már mostanában is volt egy csomó app, ami szembement az ios korábbi irányelveivel, értelemszerűen ilyen volt az összes Google alkalmazás, vagy azok közül amit én használok: a Feedly. Azokat is gyűlöltem használni, emiatt. Meg most a szép gombok helyett szimpla feliratok vannak, aztán, hogy melyik gomb, vagy melyik csak szimpla írás a fene sem tudja.

    91: A megvásárolt appok engem nem izgatnak, már a pénz része, mert egész idáig ha 7-8k-t otthagytam a Store-ban (2008 óta), szóval nem vágna földhöz. Ezt Xero szokta felhozni. Én is kardoskodtam az appok mellett, de én azért, hogy akár ugyanaz az app is mennyivel szebb és mennyivel jobb kezelni iOS-en, mint mondjuk droidon. Na pont ez múlik el, már a feedlynél is pl, az iOS 7 megjelenésével meg ez csak fokozódni fog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák