Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz mondomén #33275 üzenetére

    Őszintén szólva nekem nem nagyon hiányzik az iPhone-omból semmi. (Kivéve azt, hogy a teljesítménye már nem annyira felel meg a mai elvárásoknak.) Az a helyzet, hogy az utóbbi időben már igencsak mesterségesen van generálva ez a nagy-nagy fejlődés. Én alkalmazásokra, böngészésre, facetime-ra, iMessage-re, Viber-re, levelezésre, telefonálásra használom a telefonomat. Mi az az extra nagy fejlődés, amit ezen felül adni tud a droid?(Arról nem is beszélve, hogy kettő kapásból ki is esik ezekből.) Személyre szabhatóságot, már aki igényli, de engem ez nem izgat. Hogy unalmas-e az iPhone? Persze hogy az, de számomra kényelmes. Elérem egy kézzel a sarkokat, a gombokat, és átlátható a rendszer, számomra ez így teljesen megfelelő. Unokatesóm most vett egy GS3-at, és néztem, hogyan bűvészkedik a készülék megtámasztásával, sarkok elérésével, stb. Nekem a kényelem mindennél fontosabb. Tulajdonképpen nem is nevezném magam geek-nek, mert amire szükségem volt az okostelefon fejlődésében, azt az iOS 5 és az iPhone 4 már el is hozta. Már csak a szükséges teljesítménynövekedés miatt váltanék jelenleg, mert semmi forradalmi tartalomújítást nem látok egyik platformban sem, amiért érdemes lenne nekem újítani. Persze valószínűleg ez azért van, mert nekem ennyire van igényem.

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák