Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    Gyerekek...
    Bemegyek ma Europarkba intézni egy dolgom, gondoltam beugrok a Samsung boltba.
    Eladóval elkezdtek dumálgatni, hamar kiderült, hogy iPhone -om van...
    Az eladó kb.:
    "iPhone egy szar, gagyi túlárazott semmiség" stb. jelzőkkel illette a telefonom.
    Kezébe nyomtam. Elkezdte nyomogatni. Beállítások, email, stb. Azt mondja pár perc után: "azt a rohadt életbe ez ku*va jó". Szakadtam a röhögéstől kb.
    Elkezdett kérdezgetni... "Ez mindig ilyen gyors?" - mondom persze. "Komolyan nem laggol? Nekem SGS van, az összevissza akad" -mondom nem, tényleg nem szokott. A home gomb varázsa különösen tetszett neki, mindig a mellette levő keretet kezdte el nyomogatni a visszához. :DDD
    Nyomogatta kb. 10 percig, nem tudom leírni szavakkal, egyszerűen extázisban volt a srác. Azt mondta leginkább a gyorsasága, gördülékenysége, egyszerűsége nyűgözte le. 10 perc nyomogatásra volt szüksége, hogy mi mondja: a samsung telefonjai sz@rok. Nem hazudok, csak őt idézem...
    Utána mennem kellett, de szépen megkért, hogy ez a beszélgetés maradjon kettőnk között, mert az állásába kerülhet. Erre tessék, leírom egy fórumba. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák