Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Sajnos az esti futás (16km) miatt lemaradtam az eseményről, ellenben bárhol keresem semmi infót nem találok a prociról és a GPU-ról. :U Annyit találtam hogy A6 chip és 2x gyorsabb...De nekem ez így kevés. :F
    A külső nekem nagyon bejön. Eleve a fekete a kedvenc színem, az anyaghasználat meg biztos parádés lesz. Szóval a dizájn nálam telitalálat lett. :K

    Ami szvsz. hiba...

    A megnyújtott kijelző kényelmetlen lesz, és nem igazán látom át, hogy a több százezer régi app, hogy fog normálisan, 2 oldali csíkok nélkül minőségi benyomást kelteni a nagyobb felbontású kijelzőn. :U
    Ha ezt nem fogják tudni másképpen megoldani, csak úgy, hogy levágják a képernyő széleit az úgy undormány lesz.
    Számomra csak ez a része csalódás. El nem tudom képzelni hogy ez a nyújtott méret kényelmes lesz bárkinek is. Sokkal egyszerűbb lett volna a szélességét is növelni, és maradhatott volna egy alkalmazás barátabb felbontás kicsit nagyobb kijelzővel.
    Szerintem letértek az ösvényről amit eddig az "egységes útnak" neveztek, és ami a bődületes bevételt hozta nekik. Szegény Jobs ha ezt tudná... Lehet tudja, és forog a sírjában. :(
    Tehát most csak egy bakit követtek el. Ellenben ebbe akár bele is bukhatnak.

    Persze ha a T-nél lesz jó árom Media Mania "L" csomagban, akkor lehet kihozom, mert június óta előfizut hosszabíthatok. Max. ha nem jön be, eladom, ahogy icecave is írta.

    ui:
    Talán még a kamera lett kissé pleff...Új modell, új számozás, és még kamerában sem tudott megújulni. Bár ez majd a tesztképekből ki fog derülni. Kétlem hogy mást optikát kapott volna.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák