Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #18106 üzenetére

    attól félek, hogy ez többről szól, aminek esetlegesen - megint - a vásárlók/végfelhasználók isszák majd meg a levét...
    érdekelné a fenét, hogy a milliárdok oda és vissza vándorolnak két gyártó között, de egy kis piac is piac mind a két nagynak, nem is főként a pénz szempontjából, hanem inkább presztízsből, ezért a látványcirkusz kezd komolyabbra fordulni, ami nem sejtet sok jót... :(

    vadászcsiga; nem csak a samsungnak kell ez, minden harchoz legalább két fél kell, és az apple is belemászott rendesen! egyszer az egyik húzza a rövidebbet, máskor meg a másik, és most - esetlegesen - nem az apple zászlója áll!
    többször is írtam már, hogy szerintem még közel sincs vége a két cég harcának!
    az nem titok, hogy az apple üzletpolitikája nem szimpatikus számomra, de csupány ennyiről van szó, és ettől még jelenleg is elégedetten használom az egyik telefonjukat, illetve e következő típusra is kíváncsi vagyok, annak is lehetek potenciális vevője, nem vagyok azon elvakult fanatikus tábor tagja, akik azzal dobálóznak, hogy amiért ilyen hozzáállású az apple, azért nem veszik meg a termékeit...stb! :(
    tökös? nem erről szól a dolog, aki ilyesmivel akar kitűnni/vagánykodni, vagy ilyemit lát bele, azt csak sajnálni tudom...
    csupán azért linekltem a cikket, amit korábban/fent is írtam, hogy félő, mi vásárlók/végfelhasználók is megihatjuk a levét!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák