Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Gergőke88 #165339 üzenetére

    Februarra 200ezer korul is szerintem.

    (#165336) TechN7ne:
    Szerintem eros a fogalmazas. Persze lehet mas is aki ronadanak latja...ez mar megint egyeni preferenia. Hardveres kepessegek teren eleg jo (x-nel jobb sok tetkintetben), kijelzoben meg pont van akinek ips tetszik jobban mint amoled. Annak ekkora kavai vannak, es ezzel nincs mit tenni.
    Tenyleg nagyon dragak apple teloi ( ha igy is megveszik akkor miert ne lennenek dragak ), es a 25%-al olcsobb ar miatt kell valami amibol a vevok tudjak, hogy ez az olcsobb verzio amit vehetnek, ennek meg kell mutatkozni a kulson mivel ugyanolyan gyors mint a tobbi idei... multitaskban gyengebb a 3guga ram miatt, de jobb mint a tavalyi X, es akkuidoben a legjobb ami valaha volt iphone-ban, de mast is figyelembe veve nem sok gyartmany van ami hasonlot produkal.
    Akinek nincs mas igenye mint hogy gyors legyen (varhatoan meg jopar evig), stabil, jo legyen a kamera, jo legyen az uzemido, nincs baja az ios-el es nem igazan erdekli mennyire meno a telefon, vagy mennyire kavamentes a kijelzo annak jo vetel.

    En meg mindig nem dontottem el XR lesz, vagy XS...netan XS Max amit kiprobalok. XS-hez kepest XR nagyobb merete jobbnak tetszik hasznalat kozben, de meg csak keveset nyomogattam, es XS per pillanat kicsinek tunik a masik kettohoz kepest.
    Itthon van most egy Oneplus 6, es jopar napig hasznaltam. Elso napokban nagyon tetszett, aztan kezdett par dolog zavarni, a vegen az lett, hogy a het vegen visszatettem a kartyat a 7-es iphone-ba. Hulyesegnek tunik, mert szinte mindenben fejlettebb keszulek a OP6 (kameraban is osszessegeben) megse esik kezre pedig probaltam neki idot adni. Nincs ott reszponzivitasban mint az iphone pedig a 7-esnel altalanossagban gyorsabb (sot tesztekben lathato, hogy csomo mindenben amiben XS-t is legyuri), de a gyorsasag folosleges, ha pl. kepeket nezegetve lapozgatva jobb also sarokban levo kuka ikon kozeleben veletlenul picit is hozzaer a tenyerem egy resze (meg csak nem is az ikon piktogramja nyomodik meg, hanem attol fel centrie a kijelzo ures resze a telefon sarkaban, de azt is ugy veszi mintha a kuka ikonra nyomtam volna) es a kep trolodik , nem ugy nagyit ahogy huzom az ujjaimat, hanem lasabban reagalva es kisebb mertekben (pedig nem akadozik, ez inkabb android sajatossag talan), gesture funkciokat is betettek ami iphone-hoz hasonlo is tud lenni, de inkabb idegesito ahogy par reszletben nem tud olyan termeszetesseggel mukodni ahogy kellene ezert inkabb atvalt az ember masik modra, de az sem tokeletes.
    Lehet a hagyomanyos andorid ikonokkal is kezelni, de akkor meg gesture hianyzik amit iphone-on megszoktam (pedig 7-esben pl. az nincs is, de az egyetlen gombjaval meg az is jobban kezre esik).
    Van persze meg sok aprosag, de nagyon bo lere kellene eresztenem...a lenyeg, hogy a meltan dicsert OP6 nem jon be (pedig jo telo), tavaly az S8-as samsunggal megvoltak a problemaim pedig kb. 3 honapig hasznaltam, iden pedig S9-eket vagy note-ot nem akarom kiprobalni mert nem latok felhasznalas elmeny teren valtozast S8-hoz kepest.
    Nezegetem miket lehetne meg esetleg kiprobalni, de pixel 3 itthon nem igazan erheto el, abbol raadasul az XL baromi ronda notch-al jott ki es miutan csak probalnam ezert leginkabb valami hasznaltat vennek eloszor ha nem jon be tovabbadaskor ne legyen az is nagy bukta, de olyan aztan vegkepp nincs.
    7-es iphone-on is maradhatnek, de abban zavar, hogy kameraban mar sok jobb van, meg egy evet (vagy felet valamely ujabb androidos telora ami majd jon ki) nincs kedvem varni ezert egy idore mindenkepp valamelyik idei iphone lesz a kovetkezo telom. XR merete tetszik, 128GB meretu tarhely eleg boseges lenne, es akku is tetszene, de szeretem hasznalni a telefoto lencset is ami csak S-eken van mar iden...sajna nekem a fotozas pici merteku elonye olyan tenyezo ami elegge befolyasol, ezert meg fontolgatom, de pl. a kijelzovel ellennek.

    (#165345) GALARDO:
    egyszer csak eljohet, mert tenyleg tularazottak a termekeik es annyira fejlodnek a droidos telok, hogy mar "olcso" kategoriaban (fel aron, vagy akar az alatt) is ott vannak a csucs hardveru keszulekek.
    Igaz a legtobb nyugati piacon egy elofizetes melle havonta max 10-20 dollar / euro a kulonbseg egy felso kategorias androdidos telohoz kepest (az igazan olcsobb kinai csucshardveres telok meg szolgaltatoknal nincsenek bent) , vagy akar annyi sem ezert ott nem erzik, es sokan nem a tufatosan vasarolnak, hanem minel kenylemesebben...szoval tenyleg fene sem tudja a kozeli evekben durran-e a lufi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák