Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz joey04 #15684 üzenetére

    igen, ilyen szempontból (is) minden(ki)t a megfelelő szinten kell kezelni, vannak szélsőségek!
    valaki túlzásba viszi, és az pláne baj, ha mást is arra sarkall, és lenézi, ha nem hajlandó rá a másik...
    én használtam anno a kies alkalmazást, frissítettem azzal is telefont, nem volt vele gond, tény és való, hogy egyszerűbb az odin, és több a hibalehetőség a kies esetében, de attól még számtalanszor leírtam, hogy a kies is jó a maga módján, ha megfelelően van kezelve!
    amikor valakinek olyan problémája volt a gyári firmware alatt, ami egyértelműen nem a firmware hibája, akkor nem javasoltam a sokak által énekelt nótát, hogy főzött rom kell a telefonra, mert az mennyivel jobb és gyorsabb - persze ez sem minden esetben igaz -, hanem megpróbáltam a gyári firmware megfelelő állapotba történő hozásához segítséget nyújtani - igaz, én sosem használtam főzött firmware verziót, de attól még nem zárkóztam el tőle, sok ismerős telefonjára felhúztam, ha kérték.
    amúgy tényleg nagyon sok user error van, valakinek többször leírtam részletesen, hogy mit csináljon, állítólag pont úgy csinálta, de nem sikerült neki a művelet, sokadik eredménytelen próbálkozása után kérte, hogy csináljam már meg neki az ő eszközeivel. adott esetben kértem nála, hogy akkor mutassa már meg, hogy miként csinálta a leírásom alapján, aztán kiderült, hogy nagyon szabadon értelmezte a leírásomat, bizonyos műveleteket kihagyott, meg a szükséges illesztőt nem telepítette, mert azt hallotta, hogy az problémát okoz...stb, szóval mégsem a leírás szerint csinálta, pedig korábban számtalan privátban leírta kérdésemre, hogy pontosan úgy csinált mindent, ahogy leírtam... :(
    szélsőséges vélemények mindig vannak, eztán is lesznek, a nézőpont is kérdéses, ezáltal adott szituáció megítélése sem mindig egyszerű, de már csak ilyen az élet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák