Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #101983 üzenetére

    Látom, többedszerre sem sikerült felfognod, amit már elsőre is írtam és azóta is, hogy nem a bejövő menekültek számáról beszéltem, hanem az EU-ból visszaküldöttek számáról, ami még mindig 750 alatt van :U Az meg, h ennyi ment ki nem tudom,h jön ide, nem erről beszéltem, de sebaj...
    Az országunkat nem a menekültek fogják tönkretenni és EU-s kötelességünk róluk gondoskodni és ha ezért direktbe nem is kapunk pénzt, az EU-s támogatásokhoz képest a menekültekre költött összeg még mindig elenyésző.
    Nyilván nem jó az országnak, ha jönnek a menekültek, de a javunkra is lehetne fordítani ezt, hiszen csomóan közülük diplomás emberek és elég sok hiányszakma van itthon, ráadásul folyamatosan csökken a magyar népesség, így szükség is van bevándorlókra. Nem minden menekült hasznos számunkra, de vannak köztük bőven, akik hasznos részét képezhetnék a társadalomnak.
    Amúgy mindig azt mondod, ha tévedsz, belátod, itt az ideje,h belásd, visszakerestem az emlegetett hsz-t, elsőre is a Magyarországra visszaküldött menekültek számára írtam 500-at, sehol nem írtam,h annyian jöttek be ide :U :)) De azért én tereltem egész nap, ja...

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák