Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz AnNa997 #285155 üzenetére

    Észre fogod venni, ha cserélni kell ;]

    Nekem van egy SE2020-am, 2020 szeptemberében vettem. A zárások miatt majd' egy évig ment még a távminden, utána kezdtem el napi szinten újra tervezhetően jönni-menni. Na innen egy évig volt még a SE2020, tavaly november végén vettem a 13 Mini-met. A SE-m akkumulátora jelenleg 84%-os, ezt a szintet tartja már több, mint egy éve. Figyelni kell a töltésre, mert másfél órás úton Discord chattel le tudtam nyomkodni, azaz használva nem túl acélos már, de jól megtervezett töltésekkel el lehet lenni, így csináltam egy évig. A teljesítménye nem romlott, jelenleg is itt van bekapcsolva, épp frissítem 16.4.1-re.

    Amit ki akartam hozni ebből, hogy használd, a telefon már elég rég jelent meg ahhoz, hogy egy akkucsere szükséges legyen. Új akkuval sem fog napokat kibírni, főleg, hogy az iOS verziók is csak éhesebbek lettek, de amíg nem romlik a teljesítménye, nem kezd el random kikapcsolgatni, használd, ha vállalható a tervezett gyakori töltés full jó telefon. Utána meg majd el lehet dönteni, hogy cserés az aksi vagy esetleg a készülék.

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák