Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ThaBoss #4645 üzenetére

    Miért lenne a leg rosszabb? (még mindég abban a tévedésben hisztek hogy minnél kisebb a ViD annál jobban melegszik, ezért? ez egy nagy baromság! még 775.korszakba se volt igaz nemhogy itt i3-i7.nél van jelenleg is brutálisan kicsi vid-s 1,1125 C2D procim mégse melegszik semmit, tehát semmi köze a vid-nek a melegedéshez) én örülnék ha ilyen alacsony lenne a ViD-m (nekem 1,20625) sz.tem jó lesz aza proci :K

    Csak nem fogod bírni hűteni azzal a féltéglával ma olvastam az összehasonlító tesztedet a Mugen2.vel Phenom II X2 550 BE-vel tesztelted na aza proci el nagy nulla melegedést illetően! az i5-750 4000.MHz-en 2X annyira melegszik mint aza AMD 3900-on! kár volt elpasszolnod a Mugen2.est mert itt i5-750.nél nem 2.fokkal lett volna jobb hanem vagy 12.vel! de majd meglátod! :P

    a Xigma ventiket is ott láttam amit említettél, hát nekem az volt a hűtőmön gyárilag azt írtad róla hogy csendes ami marhára nem igaz akkor te nem hallottál még csendes ventit! olyan hangja van azoknak a Xigma ventiknek mint egy kávédaráló node mind1 kinek mi a csendes nekem aza venti nagyon nem a csendes kategória! :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák