Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz gabber01 #5684 üzenetére

    Gsync, de jelen helyzetbe nem nagyon dolgozik. Mozog az fps nekem is, csak 144 felett. Riva Tunerben eldobatom az e feletti frame-ket, teljesen feleslegesen izzadna a vga, a monitor úgyis "csak" 144 képkockát tud megjeleníteni. Ez ajánlott, bár vannak olyan vélemények is, hogy 141-re kellene ezt állítani. Amíg a pályán életben vagyok, addig a 0.1% low fps is 144, de egy vr rakéta, irgatlmatlan rombolással, amikor több épület összedől, a 0.1 képes beesni, de 100 felett tartja magát. Lejjebb van egy 0.1%-os videó is. Egyébként ha mindent ultrára feltennék, élsimítás, anyámkínja, akkor már dolgozik a gsync chip, mozog az fps. 2 okból nem teszem, egyik, hogy nem érdekel az ultra grafika, nem látom harc közben a különbséget, másik, hogy ezzel a "fix" 144-es értékkel, hogy nincs olyan effekt, bármi ami megingatná a megjelenítést, jobb mint a gsync-es változó képkocka. Itt már csak az én reakciómon múlik minden. A videón a fények és effektek low-on vannak.

    @SipaSanyi: ne sajnáld, tekerd meg 5GHz-ig, de a stabilitásba a memória is beleszól ám. Régen itt írtam, hogy számokba szebb volt a 4400MHz-es ram profilom, de játékban ugyanúgy beesett, mint sok embernek. A 3070 meg az bőven elég, hiszen látod, a 1080-as videókártyával kihozom belőle a monitoromnak megfelelő számokat. Program hibát nem mondanék, legalábbis amíg a pályán életben vagyok, egyedül ez a spawn képernyőre kapcsolás idegesítő, ki is kapcsoltam, mert azt bámultam. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák