Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Darth_Revan #8588 üzenetére

    érdekes írás.... hm..

    nekem anno volt egy Giga 990FXA-UD3 lap, benne az FX8150... H105 AIO 4 ventivel... a 4.5GHz nem ment a lapban... felforrt... vagy én nem tudom... lekapcsolt.. 1-2 perc, és vissza
    aztán ezt lecseréltem egy Asus M5A99FX Pro R2.0-ra... vígan vitte a 4.5GHz-et... melegedett a gép, mint a gyász, de az az ASUS deszka meg se röffent, tette a dolgát, sajtolta ki az FXből amit kellett... én onnantól esküszöm ASUS deszkára... nem f@szt szopkodni akarok, csak leírtam....
    a jelenlegi MAximus 8 Heroban pl a 7700K-m 4,9GHz-en ketyeg, 1,38V-tal... delid nélkül!..a hűtés még mindig a H105 AIO... és 70 alatt tudom tartani a rendszert játékok alatt... de 85 fölé nem ment Intel tesztben...

    szal bevallom, kicsit szkeptikusan álltam ehhez a videóhoz... kiv vagyok, lesz-e utóhatása az ASUS részéről.. interjú, teszt akármi...

    meg főleg a Te tesztedre leszek még kíváncsi...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák