Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz Ghoula #22746 üzenetére

    Köszi a tippeket! Hagytam egyelőre a TDP-t csak linx alatt pörög fel 100fok körülire. Amit javasoltál real bench-et 80-90 között mozog végig. Egy dologgal szenvedek már csak. Random újraindul a gép 1-2-3 naponta éjszaka. Csakis éjszaka amikor monitor offon van én meg alszok. Csakis akkor. Egyszer nem találkoztam a jelenséggel használat közben. Csinálhatok bármit, játék, 3d studio, photoshop, film, böngészés, realbench,linx,cinebench, semmi, tökéletesen teszi a dolgát. Éjjel meg fogja magát és restartol. Nem win update, mert a logban annyit látok kritikus esemény gyanánt, hogy nem szabályosan indult újra a gép. Viszont semmi előzmény a logokban, hogy bármivel baja lett volna. Nem nagyon tudom hova tenni a jelenséget. Max vmi memóriára tudok gyanakodni.
    Most ezek az értékek vannak beállítva:
    Ram: auto helyett 2933Mhz
    DRAM Odd Ratio Mode - enabled
    CPU Core/Cache voltage - Offset Mode -0.050 (0.090-ről indultam ott is csicsinálta itt is)
    DRAM Voltage - 1.3500
    CPU VCCIO Voltage - 1.15000
    CPU System Agent Voltage - 1.2000
    PCH Core Voltage - 1.07000
    CPU Standby Voltage - 1.050
    DRAM timing Control:
    DRAM CAS Latency 15
    DRAM RAS# to CAS# delay 17
    DRAM RAS# ACT Time 35
    Ezen kívül minden auton van. 4db 8GB -os Corsair Vengeance RGB PRO ram van a gépben 3000mhz CL15-ös.
    Valamin csiszolgassak még?

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák