Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz HSM #20106 üzenetére

    Vannak sokan akiknek nem olyan procijuk van,mint neked,és rohadtul melegszenek tuning nélkül is. Na nekik szükségük van,illetve inkább a procijunak van szüksége némi beavatkozásra.
    Én is ide tartozom. Pedig aki olvasta a topicot,nem igazán akartam akkor bántani a procit,de nem hagyott más lehetőséget.

    Egyértelmű,akinek nincs olyan problémája,nem fogja levenni vagy levetetni róla a kupakot,mert felesleges.

    Tuningrekordhoz sem feltétlenül kell delid,persze nem árt kicserélni a pasztát,viszont extrém tuningnál már meg kell nézni hogyan reagál a paszta a komoly minusz fokokra.
    Tehát nem biztos,hogy oda CLU kell,még nem próbáltam,de remélem hamarosan újra tudok tesztelni (hidegben).

    Nekem a 4770K procin volt kb 7-8 hónapig (huuu olyan sokáig nálam volt ? :D )
    Ugyanolyan állapotban volt a paszta és a proci is,mint amikor "megjavítottam".

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák