Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz spyduck #93230 üzenetére

    Amit leszedsz sárgás anyagot az kosz. Egészen addig amíg az jön le, az kosz is lesz. Ha olyan vastagon retkes a fedlap, hogy a koszban vannak a karcok, akkor egyfelől részvétem, mert qrva sok alkoholt kell rátolni, mire tényleg tiszta lesz, másfelől sokat elmondd a nagykerről is, de hát ki hogyan dolgozik, most vettem 25k-ért csavarhúzót is, mert valaki otthon is ad dolgokra.

    Viszont teljesen felesleges a WD-Clin kombó. Oda egy a Clinnél erősebb tisztítószer kell akkor, ha tényleg annyira nagy a baj. Nem lesz tőle ujjlenyomatos és pormágnes a gép, teljesen "őszinte" a fedlap (is). Ha meg kozmetika akkor inkább valami viaszra tippelnék, bár mivel a felület 40-es gépekig matt gyárilag, így az is felfényesedik és csúszni fog, bővebb kémiai háttérhez ha kell előkapom a VeBi jegyzeteimet, ott megvan minden rajz a rácsszerkezetekről és láncokról :B

    Egy valami tuti: fogsz egy random 0/1/00/10/20/30 gépet amit lemostál tökig alkohollal és karc van rajta, rátolod a random kőolajszármazékot és aztán szenvedve is, de Clinnel visszatakarítod mindet amit ráfújtál pontosan azt kapod vissza, mint amit először csináltál. Mivelhogy ezek a fedlapok bevonatosak. Itt ül előttem 3 darab ThinkPad és hidd el, ha lehetne karcot leszedni a T60p-ről leszedném, mert tényleg gyűjtői darab. De nem lehet :N

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák