Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz lapa #8943 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a tippeket. Hát én is nagyon remélem, hogy nem tette tönkre a mem. vezérlőt vagy az alaplapot a memória, mert akkor tényleg tökön szúrom magam, ahogyan TOZ jósolta.

    Linux live CD-vel még életemben nem volt dolgom (mint úgy általában linuxszal sem nagyon, kb. 1-2 hete raktam fel egy ubit a Win 7 mellé a másik notimra, és ennyi). Szóval akkor mit kéne vele csinálni?

    Reménykedem, hogy valóban "csak" szoftverhiba. Kivettem az SSD-t, úgy is indítottam a gépet, de akkor jelezte, hogy nincs benne merevlemez. Ha benne van, akkor a villogó kurzorug jut.

    A Memtest lehet, hogy azért nem jelenített meg semmi piros hibaüzenetet alul, mert a képen látható 7 óra x percnél megállt a teszt, megfagyott.

    Szóval a linux CD-re visszatérve, mit kéne és hogyan? Köszi a segítséget előre is, mert nagyon szopóágon vagyok...

    Szerk.: http://www.linux-live.org/ -ról a linux-live-6.3.0-át töltsem le igaz? A letöltött -gz állomány kicsomagolom, utána egy az egyben kiírom CD-re? USB-ről is megy?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák