Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz taltos #8898 üzenetére

    Miért lenne ellentmondás? Az előtöltés kikapcsolható (többek között ezért is írtam, hogy azt hagyjuk). Sokakkal ellentétben én nem a marketing, és szóbeszédek alapján állítok ezt-azt, hanem inkább a saját tapasztalataim alapján.

    Én látom, hogy írtál olyat is, csak azt nem tudom, hogy Te is érted-e, hogy mások miért értetlenkednek ezen?

    Direkt kihangsúlyozom, hogy nem az előtöltésről van szó, erre te írsz egy hozzászólást, amelyben megkérdezed, hogy előtöltéssel, vagy anélkül gyorsabb-e az OS. Ha elegendő memória áll rendelkezésre, akkor nyilván az előbbi. De hogy jön ez ide? Nem azért foglal sok memóriát a Windows (azért is, de azt ugye viszonylag gyorsan fel tudja szabadítani), mert minden előtölt, hanem rengeteg felesleges sallang is elindul, továbbá olyan programozási nyelvet használnak, és a megvalósítás logikája is sokszor olyan, amely láthatóan pazarlóan bánik az erőforrásokkal. Egyébként sem értem, miért válaszoltok olyan kérdésre, amelyet fel sem tettem. Én tudom, hogy a Windows ilyen (mégegyszer: előtöltés nélkül is), mértem, utánanéztem, tapasztaltam, ezért felesleges magyarázni próbálni, hogy "az nem úgy van".

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák