Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz FireKeeper #88579 üzenetére

    Hát alapvetően nekem sem nagyon fért ez be (épp esküvőre gyűjtök), de már elegem lett a végére.

    TL;DR az a sztori:

    A már leírt paraméterekkel kerestem gépet 100ezer Ft körül, találtam is egy T440s-t, de azt visszaadtam, mert lopott (más hihető opció nem nagyon van, hogy miért volt az S/N-je egy Lenovo dokkolóé) volt, aztán jött egy jó állapotú és árú T450, de csak kis felbontással. Gondoltam nem baj, majd kicseréltetem, LCD.hu-ról rendeltem is hozzá FHD IPS panelt, be is szerelték, csak épp nem ment Win alatt a fényerő. Aztán másnap visszarakattam a gyári panelt, de még a felszerelés közben túl lett melegítve a képernyő kerete és elszíneződött (most azt várom a T450-hez, aztán eladom) és már kínomban inkább rászántam ennyit egy tényleg normális, szép állapotú, tiszta hátterű (Alfa-tól van, számlával, stb) gépre.

    Így a 100k helyett majdnem 400-at költöttem gépre. De nyilván szükségem volt gépre, azért lett így sürgetve (én is munkához vettem).

    Nem könnyű manapság se normális okostelefont, tabletet vagy gépet venni, ami fogyasztható áron van. Szomorú. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák