Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Chaser #87434 üzenetére

    nem hasonlítgatok 8 évvel ezelőtti dolgokhoz semmit

    Csak érvnek hozod fel a Celeron 420-at a négy magos mobil Skylake i5-höz, biztosan azért, mert a sok általad tesztelt CPU-generációból ez volt idevágó. Jó lesz ez. :K ;]

    alulfeszről szó nem volt

    ... az alulfeszre legalább utaltál a Cerka 420 "TDP-faragásával", "csoda ULV"-re viszont csak te célozgatsz. Nekem teljesen megfelel a "normál" mobil kétmagos/négy szálas Core i. Megint csak jó lesz ez. :K ;]

    Komolyra fordítva a szót, elbeszélünk egymás mellett. Készséggel elhiszem, hogy egy normális workstation hűtésmegoldással remek lesz pl. egy 6300HQ, de az eredeti kérdés még mindig az volt, hogy a gondolatkísérletként felhozott 14" "álom-Thinkpadbe" mennyire lenne alkalmas ilyen proci kompromisszummentesen. Gondolom, abban egyetértünk, hogy a fizikát azért annyira nem lehet meghágni, kb. erre is utaltam korábban, gondolatkísérlet ide vagy oda. Hogy aztán a Te egyéni preferenciáid alapján amúgy a témához nem igazán kapcsolódó paraméterekkel megáldott gépbe viszont teljesen jó lesz egy négymagos mobil i5 és azt jól alátámasztja majd minden tapasztalatod, azt eleve nem vitattam. :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák