Új hozzászólás Aktív témák

  • harom.14

    csendes tag

    Üdvözlök mindenkit!

    Ideális esetben olyan embert keresek, aki találkozott már T410-el, T61-el és Dell D620-al. (Bocsánat, hogy belekeverem az utóbbit is ebbe a topikba, remélem nem utáltok ki érte...) A jelenlegi gépem egy D620-as már majdnem 3 éve és szeretném lassan lecserélni. Az új jelölt paraméterei alapján egy T410 (vagy esetleg T4[01]0s), viszont vannak kételyeim a fizikai felépítésével kapcsolatban. Egyszer arra voltam szorulva, hogy pár hétig egy T61-est használjak. A gép belsejével amúgy semmi problémám nem volt, viszont kicsit nehéz (bár ez normális, mert a 15"-os verzió volt), ellenben egyáltalán nem éreztem olyan masszívnak, mint a saját gépem. Olyan recsegő, törékeny, kicsit gagyi érzést keltett amikor mozgattam, kinyitottam/becsuktam. Tudom ez furcsa, mert elvileg a ThinkPad-eket dícsérni szokták ilyen szempontból. Ráadásul már nem is tudom hol, de mintha pont erről a modellről (T61) olvastam volna, hogy legendásan masszív.

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy a T410 (ill. s-esek) vázának felépítése milyen a T61-éhez képest? Ill. ha valaki használt/fogott már D620-ast, akkor kíváncsi lennék az ő véleményére is. Csak én vagyok elfogult vagy jól érzem, hogy annak masszívabb, komolyabb felépítésű a váza?

    Előre is köszi a válaszokat, és remélem nem indítok valami flame-et ezzel...

    Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

Új hozzászólás Aktív témák