Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz Khaal #5380 üzenetére

    Megtaláltam a gyógyírt a DVI problémámra: mivel a dokkoló DVI-jén problémák jelentkezhetnek az 1280x1024-nél nagyobb felbontásoknál, az IBM a legegyszerűbb megoldást választotta és egyszerűen a driverben letiltja az ennél nagyobb felbontásokat T40 / T41-en. Felraktam az Omega drivert (egész pontosan 38.252-est, ez az utolsó ami még jó Mobility Radeon 7000-re is), most simán megy DVI-n az 1680x1050-es felbontás is, és a d-sub -os analóg kép minősége is javult valamit (még mindig nem ad olyan jó képet mint az asztali gép analóg kimenete, de már használható kategória). Powerplayt viszont megint meg hekkelnem, mert ezzel se veszi vissza az órajeleket ha hálózati töltőre van dugva a gép.

    Egy dologra még nem találtam választ: Feltelepítettem a Thinkvantage-os cuccokat és most ha rárakom a dokkra a gépet akkor a billentyűzeten megnyomva a némítást a dokk hangkimenetjét is némítja :W Eddig úgy működött, hogy az csak a noti hangszoróit némította, a dokkon keresztül kiment a hang. Most vagy mindkettő szól, vagy egyik se. Van valakinek tippje, hogy hol lehet ezt átállítani?

Új hozzászólás Aktív témák