Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    Skacok! Nagy a trouble!

    Kb. 1 hónapja a T61-emen a touchpad és trackpoint gombok meghülyültek. Először azt hittem, hogy csak a bejelentett W7 update okozza a zavart, majd Kaspersky barátomat hívtam segítségül. 1-2 nap után megszűnt a probléma, de most pár hét után újra: boot után az első pillanat W7-ben, amint megmozdítom az egér crsr-t (mindegy, hogy touchpad vagy trackpoint) máris úgy viselkedik, mintha le lenne nyomva a jobb gomb FOLYAMATOSAN !! (Tehát ki akar jelölni). Nyomogattam a gombokat orrba-szájba, de biztos, hogy nincsenek beragadva. Folyton mindent kiválaszt, rábök, de leggyakrabban megfejthetetlen, hogy mikor melyik gombra hogyan reagál (jobb vagy bal klikk-ként). Eleinte az usb-s külső egérrel hibátlanul működött, de ma reggeltől már annál is teljesen meghülyült.
    Szétszedtem, komplett palmrest és billentyűzet ki-be. Semmi változás. XP telepítő be, de már a telepítőnél is használhatatlanok a gombok (csak billentyűzettel tudok navigálni). W7 telepítő illetve frissen feltelepítve is ugyanez. W8 szintén. OpenSUSE telepítő alatt HIBÁTLAN !!! :W
    Most töltök Ubuntut, de van egy gyanúm, hogy azzal is jó lesz.
    Hol lehet a hiba ?

Új hozzászólás Aktív témák