Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Francia91 #59018 üzenetére

    Ennyi dettó. Ezen felül már annyira mindegy a jó akksi bírja a fos meg meghal. Mindegy mit táncolok körülötte.

    Falcon C.:

    Ha valaki eleve rámondja, hogy a TP az úgy egyben nagyszerű ahogy van, főleg akksira, akkor röhögnöm kell. Keress csak vissza mit szoptam én meg sokan mások mire talált egy értelmes akksit ami nem gyilkolja le magát attól, ha a polcon áll és évente 3-szor ránézel.

    Kivonatban: túl sokat parázol. Vagy ráfekszel a témára és addig keresel egy rendesen összerakott és cellázottat, vagy beállítod a töltést és csá. Ha rossz akksid van, akkor úgyis meg fog halni rakhatod te 16.5 fokra, északi irányba állítva, háromszög alá, reggelente puszit adva rá.

    Engem mindig kérdeznek mi legyen az akksival. Helyes válasz: rakj el pénzt másikra, a mostanit rakd bele, aztán hadd szóljon. Ha esetleg tudunk egy gyártó közeli emberről aki mondjuk villamosmérnök és kémikus egyben, na majd akkor megtérek, addig meg hiszek a 2 kicsi szememnek.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák