Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    Én azt gondolom, nem lehet mindenkit rábeszélni a jóra, jobbra, legjobbra. Főleg azért sem, mert kinek mi jön be. Attól még, h valaki belenyúl a liszteszsákba, nem lesz mindenki keze fehér. Ergo, ha nekem nem jön be valami azért megpróbálom óvatosan fikázni, hisz egy ember véleménye lehet okulás tárgya, de legkevésbé reprezentatív. Egyébként a vélemény olyan, mint a férfi segg, mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra. (egészséges heteroszexuális humanoidokra gondoltam) Sokkal inkább a tapasztalat ami számít. Személy szerint FSC-en szocializálódtam, láttam és tapasztaltam mekkora a különbség s consumer és business kategória között. Javításon szinte csak az első kategória jelent meg a szervizben. Majd amikor a Lenovo felső kategóriás gépei közül került a kezembe, akkor láttam csak mekkora a különbség business és business között! Nem oly rég lett egy T430s-em, meg vagyok vele elégedve, persze vannak hibái, amit még nem tudok hova sorolni, egyszerűen szeretem és kész. Valszeg nekem is 6 anyám lehet, mert én sem vágyom más gépre. :) Az meg nem csupán a mutyi műve, h egyre több helyen a Lenovo TP-jei nyerik a közbeszerzési pályázatokat.
    …továbbra is ThinkPad-et mindenkinek alanyi jogon!! :)

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák