Új hozzászólás Aktív témák

  • N4nI

    tag

    válasz TOZ #3433 üzenetére

    Tudod nekem mar ma dolgoznom kellett volna, de mas ment helyettem (-10.000/nap)...

    Megirtam neki a problémam, de csak magyarazkodas van, h igy ugy. Ö vett multkor egy gepet es nem az volt benne ami, ot se karpotolja senki, Én is nyeljem be. Ezt szeretné. Ö amugy eddig nem, de mar nagyon képbe van a Cf kártyákkal kapcsolatban. Azt is elsumákolja h azt mondta friss xp-t tett a gepre. Mosmar azt mondja semmi ilyenrol nem volt szo, ö nem nyult hozzá. Felajanlotta h 5-7ezret visszautal, de elotte kuldjem el postan a cf-et es az atalakitot, majd utal. Ez also hangon is 3-4nap. Mondanom se kell hogy annyit nem fogok állni a munkaban, asztali geppel meg nem tudok kiszállni. Masik meg nincs. Ha felhivja a figyelmem arra h nezegetesnel, kattingatasnal az asztalon szepen mukodik a gep, de ha mar programokat szeretnek hasznalni arra nem eleg am a cf.....akkor megkoszonom es nem veszem meg. 512 ram volt a hirdetesben, kiderult indulasom elott, h csak 256ot tud adni, mert a masik meg nem jott meg amit rendelt. Valamint van hozza egy slim cd-rom vadi uj. Mire odaertem ,ott szembesitett vele h jaj valahova elkevertem, stb stb. De egy 5.25os regi vipower tapos nagy szornyet tudott mellekelni a géphez. este amint hazaertem, feltetem a programjaim,megirtam h eddig oké minden, de lassunak tunik. aztan jottek elo a szep finom dolgok.....hasznalhatatlan !!

    irtam neki h igy nem jo, vegye vissza legyen szives, ö nem veszi vissza, nem erdekli a problemam, elvittem es kesz.....tüéles kép a hirdetesben !!! hazaerve bal felul 2 folt a képernyoben vilagos képnél.....hibatlannak mondta....

    1-2 napot varok, aztan szivfajdalom nelkul beulok a kocsiba, visszaviszem 100km-re, pénz nem kell vissza, de apro darabokra töröm a fején. megigertem neki is. igy lesz 60ezer minuszom, kb 30ezer munka kiesesem....szal kozel leszek a 100hoz es gepem se lesz....de benyelni nem fogom a kedvesseget....

Új hozzászólás Aktív témák