Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    válasz Hunter2 #23804 üzenetére

    (Az, hogy pl. a Panasonic LX3-ra nem toltam fel a legújabb firmware-t, mert abban csak letiltottak néhány utángyártott akkutípust, még nem jelenti azt, hogy egy laptopban ésszerűnek tartanám a legújabbtól régebbi firmware használatát - különösen, ha hozzáveszem, hogy tudtommal például ott lakik a CPU mikrokód javítás is, ha az adott CPU-generációnál volt bugfix, márpedig a 80486 után gyakorlatilag mindnél volt valami, az embedded controlleren keresztül meg elég sok alkatrésszel bűvészkednek a Thinkpadekben (miért 2MByte a T60 BIOS-a, mikor még grafikus felület sincs benne - nem is olyan túl régen még RAM se volt ennyi a gépekben, mégis mennyi mindent tudtak) - konkrétan nekem most olyan problémám van egy ideje, hogy az X201 embedded controllerjében megtalálni, hol vannak eltárolva a fényerő-lépésközök és ezt nekem tetszőre cserélni. Így, az érintőpanel-mod után se jutottam el a tökéletes géphez - de az irány az jó.)

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák