Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz audi100td #20192 üzenetére

    X220 talán hivatalosan is megkapta pl. az Ubi minősítést.

    Nem azt mondom hogy nem használható a Linux de vannak olyan apróságok amelyek az idegeimre mennek (pl. Gnome multi monitor kezelése valami borzalmas ami nekem fontos kitétel lenne. Ablakok fókuszai néha totál megkeverednek, címsoron át tudok kattintani és felhoz egy másik ablakot. Ez egyébként ez lehet nem is a Gnome sara hanem a fantasztikus Linux-os Java átka). A másik a Flash, ez megint valami borzalom Linux-on. :((( Egyéb apróságok, pl. Total Commander-nek mai napig nem találtam igazi alternatívát, pedig volt itt Midnight Commander, Krusader, Gnome Commander. A Krusader van eddig legközelebb, de csak azért tegyek fel egy fél KDE motort hogy az menjen, abszurd. Zene hallgatáshoz sem találtam igazi megoldást. Rhythmbox rendszeresen kifagy az AAC-immel amelyek máshol tökéletesen mennek, Banshee felhúz maga alá egy Mono-t tök feleslegesen, raádásul néha ott is vannak olyan egér kezelési gondok hogy ihajj (kereső box-ra nem lehet kattintani csak rátabolni). Most épp DeadBeeF-et használok ami egy foobar kópia de fele annyit sem tud beállítások terén.

    Win7 RC-vel használtam egy ideig a notit és tudom hogy fele ennyit nem bosszankodtam. Pedig egyébként nem vagyok az a fajta aki egyből feladja, próbálkoztam már sok mindent variálni. De nem az igazi. Egy kicsit a Mac-től is emiatt félek. Linux-al is boldogítottak sokáig hogy tegyem fel meglátom jó lesz. Összességében nem érzem a bizsergést. Használható de valahogyan nekem teljesen elment a kedvem ettől az állandó csavarozgatástól, valószínűleg azért mert szívok én ezzel eleget még kódolok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák