Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz bacsis #110298 üzenetére

    Akkor nyiss egy boltot főnök, mert qrva sok gép kijött ám az elmúlt 20 évben :DDD

    Nincs leginkább érintett és nem érintett. Ez egy sima revízióval is tudott változni. Hadd ne számoljam hány gépet kéne ilyen alapon átnézned, szerintem milliárdos tételről beszélünk forintban az elmúlt 20 évre visszapörögve :P

    Mert már megint a spórolás megy :U

    Wrong. Semmilyen spórolás nem megy. Attól, mert kisebb táppal használsz valamit, mint a gyári vagy módosítva azt, ahogy azt eladták, ne már a gyártó legyen a köcsög :N Rakok T430-ba kazán 4 magos procit, akkut kikapom és menjen 65W-os töltőről, mint a bolond? Ugyan.

    Legyen itt a példa: viszonylag új, asszem 8. genes Asus X. Tehát a laptopok szemétdombja. Akku púpos lett ebben is, kiscsaj meg 3D tervezéssel tolja. Mondtam neki, hogy a gépház reped szét baszki, ezt én kiveszem és kidobom, mert tönkre fog menni a géped is, nem is beszélve minden másról. Kikaptam, fostam is, hogy na, a nagy proci meg VGA megadja a döfést. De nem. Proci ment, VGA is. Tegyük hozzá, a 90W-os gyári tápban így is volt még bő 25-27W tartalék. Ennyi.
    És ismét írom, mert elkerülte figyelmed: nem gyártó specifikus a dolog. Ahol belefér és megy, ott engedték. Ahol nem, ott nem. Hülye meg bárki lehet, valamelyik Air volt az gyárilag, szinte tuti, ami csumán hajtva le tudott merülni és kikapcsolni. Most azt követeled más gépektől, hogy miért nem így van azokban is ;]

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák