Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    Srácok, kéne egy kis help. A BIP-S-hez ugye Amazfit app kell. Van egy Mi Body Composition Scale mérlegem, ez faszán működik az Amazfit Appal, nem csak a MiFittel.

    Most viszont vettem egyy Mi Body Composition Scale 2 mérleget, amit nem lát az Amazfit app. Feltettem MiFitet, a mérleg működik, hozzáadtam, megjelent Amazfit appban is, de nem mér vele, nem tud hozzá csatlakozni.

    User error, vagy az Amazfit nem megy az újabb mérleggel?

    Hameg 2 appot is használok, mindkettő meghülyül. Amazfitből pl. eltűnt a mai pulzusadat, meg folyamat újra kell csatlakoztatni hozzá a BIP-S-t. A MiFit meg nem látja az órát. A telefon BT feloldást is újra be kellett állítani.

    Van erre valami megoldás?

    Másik kérdés, szintén a mérleggel: hiába állok rajta egy lábon, ez az egyensúlyozós funkció semmit nem csinál. Gondolom valamit rosszul csinálok. Más akinek ilyen mérlege van, tud tanácsot adni az egyensúlyméréshez? Nem ez a legfontosabb a világon, de azért kipróbálnám :)

    A mérleg firmware verziója 1.0.0.12, és nem frissült, létezik hogy decemberi megjelenése óta semmi nem történt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák