Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz vampire17 #116 üzenetére

    Üdv. Még azt is írd bele, hogy ha valaki vesz akcióban, NE válasszon DHL szállítást véletlenül sem.
    Bár, attól tartok csak én voltam ennyire rutintalan. Azért leírom hol tartok.
    Ugye volt innen az E-mailes akciónak a linkje, 49.99 dollárért. Gondoltam jönnek az ünnepek, nehogy ne érjen ide időben, kértem rá DHL HK csomagküldést. 14 dollár nem a Világ, legalább nem kell várni. Így Ft-ban 17.303 Ft-ot vontak le a kártyámról. Ma kaptam egy levelet a DHL-től, hogy vámkezelés történik éppen, s nemsokára megy tovább a NAV-hoz vámkezelésre a dolog, csak előbb küldjem vissza a számlát, áru pontos megnevezését, PayPal igazolást, hogy mennyibe került, stb. Ja, a tájékoztató szerint amire számíthatok: 5.990 Ft + ÁFA Vámteher, plusz még egy ügyintézési költség a NAVtól. Illetve ha nem veszem át 3 napon belül, akkor tárolási díjat kell fizetnem, 4.200,-Ft + 30,-Ft/munkanap/kg + ÁFA.
    Tudom, én voltam a balfék, de nem gondoltam, hogy ennyire megszívom! 35-40 ezer Ft körüli áron talán meg is jön az óra valamikor.....

Új hozzászólás Aktív témák