Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz vampire17 #116 üzenetére

    Üdv. Még azt is írd bele, hogy ha valaki vesz akcióban, NE válasszon DHL szállítást véletlenül sem.
    Bár, attól tartok csak én voltam ennyire rutintalan. Azért leírom hol tartok.
    Ugye volt innen az E-mailes akciónak a linkje, 49.99 dollárért. Gondoltam jönnek az ünnepek, nehogy ne érjen ide időben, kértem rá DHL HK csomagküldést. 14 dollár nem a Világ, legalább nem kell várni. Így Ft-ban 17.303 Ft-ot vontak le a kártyámról. Ma kaptam egy levelet a DHL-től, hogy vámkezelés történik éppen, s nemsokára megy tovább a NAV-hoz vámkezelésre a dolog, csak előbb küldjem vissza a számlát, áru pontos megnevezését, PayPal igazolást, hogy mennyibe került, stb. Ja, a tájékoztató szerint amire számíthatok: 5.990 Ft + ÁFA Vámteher, plusz még egy ügyintézési költség a NAVtól. Illetve ha nem veszem át 3 napon belül, akkor tárolási díjat kell fizetnem, 4.200,-Ft + 30,-Ft/munkanap/kg + ÁFA.
    Tudom, én voltam a balfék, de nem gondoltam, hogy ennyire megszívom! 35-40 ezer Ft körüli áron talán meg is jön az óra valamikor.....

  • Imike_80

    aktív tag

    Sziasztok Srácok!

    Megérkezett az óra - DHL hozta... Chinese version-t rendeltem. Gyári Mi Fit app van fenn. Úgy olvastam az összefoglalóban, hogy a kínai verzió is angol lesz, ha frissül a Firmware. Frissítette magát az óra a telefonon keresztül,Firmware is, GPS is úgy láttam. Jelenleg V0.0.9.40 van fenn. Viszont az óra sajnos kínai maradt. Hogyan tudom angolra rakni?

    Üdv.: Jim

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz FingR86 #181 üzenetére

    Köszi!

    Tök jó, de sajnos nekem nem eléggé szájbarágós. Feltettem a Notify for Amazfit app-ot is. Még mindig kínai az óra nyelve. Most hogyan tovább? Le KELL szedni a MiFit appot? De nekem az jó! Egyelőre. Csak a nyelvet szeretném átállítani angolra, de semelyik app menüjében nem találok ilyenre lehetőséget. Sem a gyári MiFit-ben, sem pedig a Notify-ban. És a párosítással mi a helyzet? Valami olyasmit írt, hogy számomra az volt az üzenete, hogy ha elrontom, tégla lesz. Na ezt nagyon szeretném elkerülni!

    Bocsi.... Remélem másnak egyértelmű és csak én vagyok ennyire elővigyázatos!

  • Imike_80

    aktív tag

    Sziasztok!

    Visszaolvastam pár oldal Hsz-t, de elbizonytalanodtam :S

    Kínai verziós BIP-em van, nagyon szeretem amúgy. Amikor megjelent az első változat, amivel nem állt vissza kínaira, meg is tartottam. Jelenleg is a 3.2.0.1 változat van fenn, algoritmus: 1.1.09
    Az óra firmware verziója: V0.1.0.17
    Az akksi jól bírja, nálam szinte minden értesítés be van kapcsolva, így 2 hetet bír kb, akkor olyan 15% környékén mindig feltöltöm.
    Egyedüli pici hátrány, hogy kockák jelennek az ékezetek helyén. De azért együtt tudok élni vele!
    Láttam azonban pár új funkciót, s gondolkodom, hogy frissítsek-e. Szerintetek van értelme? És ha igen, mire?
    Ami nekem Nagyon fontos: Maradjon angol, ne merüljön, stabil maradjon, esetleg legyen a kocka helyett ékezet - de ez sem égető. Nem szeretnék semmit kockáztatni, s legfontosabb, hogy ne legyen tégla (a nemzetközi oldalon erre is látok példát újabban), maradjon minden ugyanígy. Mi az a firmware, amit ajánlotok, hogy még esetleg megéri frissíteni rá?

    Előre is köszönöm!

    Üdv.

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz SzaboZE #1426 üzenetére

    1. Nem szeretnék más appot rakni rá. Nem érdekel, nincs rá időm, nem nyomkodom annyit. Régen volt, már nincs.
    2. Ezért venni sem szeretnék programot hozzá. Nem azért, mert sajnálom rá a pénzt, hanem, mert bőven elég az a sok funkció, ami a Mi Fit applikációban van.

    Ezért kérném szépen, hogy olyan írjon, akinek kínai Bip van és stabil, gyári app van a telóján, nem fizetős más app.

    Köszi! Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák