Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    addikt

    Sziasztok!
    Nem tudom hogy aggódnom kéne miatta vagy se.
    Van egy 16 Amperes kismegszakítóra kötött konnektorból elvezetett dupla konnektorom (a ház vezetékelését, megtervezetten végezte szakember), a dupla konnektort, mint egy hosszabbító-elosztót, megfelelő vezetékkel történt összekötéssel vezettem át egy falon és rögzítettem a falba. Egy sütőt és egy mikrót üzemeltet (a újonnan vásárolt sütő garanciális üzembe helyezésekor a szaki rendben tálalta a bekötést).
    Minden rendben is működik. Viszont múltkor egy érdekességet vettem észre. Általában a konnektor felső foglalatába szoktam a mikró helyére alkalmanként egy fritut bedugni, bekapcsolásig semmi nem világít. [kép]
    Most a sütő helyére, az alsó foglalatba dugtam be a fritut és azt vettem észre, hogy a kis zöld lámpája halványan elkezdett világítani. [kép]
    Ha bekapcsolom a fritőzt, akkor erősebben világít a zöld is. [kép]

    Ha megfordítottam a dugót az aljzatban, akkor nem világított. A fritu rendesen működött mind a két pozícióban es aljzatban.
    Van-e jelentőssége ennek vagy valami hiba ez, s akkor mi az?
    Vagy nincs jelentőssége, semelyik készülékre sincs ez negatív hatással. Hiszen eddig mindegyik készülékem (sütő, mikró, fritőz) probléma mentesen működik...

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák