Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Kipróbáltam az olcsó Aliexpresses TDA7498 végfokot, és a DC Boostert is, az érzelmeim vegyesek.

    Az egész cucc álló autóból lett hajtva, a saját akkujáról, és RCA-n kapta a jelet a fejegységről.

    Az első próbánál 20 voltra állítottam a Boostert, így iszonyatos sistergése volt a végfoknak. Elkezdtem növelni a feszültséget, és 28V körül kezdett csendesedni, 32V-nál pedig megszűnt, helyette jött egy magas frekvenciás halk sípolás, függetlenül a hangerő poti állásától megvolt, de a hangerővel együtt nőtt-csökkent.

    Ekkor fogtam, és az kiiktattam a DC Boostert, meglepetésemre a végfok 12.2Voltról gyakorlatilag ugyanúgy szólt, mint 32-ről. A sípolás ugyanúgy megvolt, csak sokkal halkabb lett. Simán hallgatható lett, és maximum állásban a legmagasabb Gain beállításon sem torzított, és elég szépen és hangosan szólt.

    Kérdés, hogy a sípolás, mint háttérzaj, adódhat-e a tápellátás miatt, lehet-e valamit tenni ellene? Miért sípol jobban DC Boosterrrel?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák