Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Kernel #45985 üzenetére

    Köszi :R
    Na most az a helyzet, hogy a képeket fentről lefelé értem. Tehát a felső az nagyjából világos. A középső is, ott nem tudom a V2 és a W2 között mia akar lenni az az izé :DD Bocsi, tényleg nagyon hülye vagyok az elektróhoz.
    Az alsó kép meg aztán tökkínai: DDD

    Tehát a lényeg, hogy ha a felső 3at kötöm össze, akkor lassú fordulatú, ha az alsó 3-at, akkor meg gyors fordulatú lesz. Na de állítólag ha most a lassúra kötöm rá, meg még rakok hozzá kondit (asse tudom mekkorát és azt se, hogy üzemi, vagy indító) akkor állítólag olyan lassú, hogy 2 ujjal le lehet fogni. Na ez az amit írtam, hogy mosási fordulaton oké, hogy lassú, de kell lenni erejének, ha képes elhajtani a dobot, ami fullon vagy vízzel és ruhával= vizes ruhával, ami van vagy 30 kiló....akkor nehogy már két ujjal visszafogjam a motort. Már pedig múltkor sikerült. Akkor ott mi lehet a gond?

    Igazából azzal lenne a legjobb...mármint a lassú fordulat, mert akkor nem kellene olyan nagyon áttételezni.

    De ha már itt tartunk, és nem lesz jó ez a motor, akkor van egy másik alternatíva. Egy amcsi 110V-os hajtóműves motor, aminek valószínüleg jó lenne a kimenő fordulatszáma...na de azt hogy használom én 220V-on? :F

    Köszi ha tudsz segíteni :R

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák