Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Reggie0 #28346 üzenetére

    Egy más kérdés. Te foglalkoztál ilyesmivel, szóval némi útmutatást kérek, hogy merre induljak el. Foglalkoztat a tetszőleges jelalak szintetizátor készítése az fpgamban, de nem tudom merre kezdjek neki.
    Nem tudom, hogy pusztán vhdl-ben megoldható-e a dolog, a mostani fpga-m túl kicsi hozzá, hogy értelmes mikrovezérlőt vagy valami ilyesmit tegyek bele.

    Azt valószínűleg meg tudom csinálni, hogy pc oldalról a pillanatnyi érték száma és értéke párosokban n elemre lebontva elküldjem a jelalakot, ezen az elem listán meg pont úgy végig tudnék lépkedni, mint ahogy teszem azt a szinusz esetén.
    Amit nem tudok, hogy miként kellene tárolni az értékeket. Valamilyen magic ascii karaktert kellene figyelnem egy modullal, az azt követő értékeket letárolni a lezáró magic karakterig, de ennek a módját nem tudom.
    Továbbá abban sem vagyok biztos, hogy mire elég a Spartan-3E 100 belső memóriája.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák