Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz X Sügi X #2433 üzenetére

    direkt azért nem írtam bele az elektroncsövest, mert azt nem akarok építeni. :D vagyis sajnos azt inkább kihagyom. (drága, meg bonyolultabb mint egy tranyós.)

    nem otthoni célra lenne, hanem kihangosításra kellene, és lehet kevés ez a 200w is. :). (részben zenei, részben rendezvények szövegelése)

    tudom, szép hangja van a csövesnek. de az én szobámba megfelelel az 4wattos tranyós TESLA erősítőcske a gitáromhoz. (eredetileg csehszlovák gyártmányú lemezlejáccó volt... :) )

    szóval találtam párat, de én nem tudom kiválasztani, hogy nekem melyik a jó:
    [link] csak ez szerintem gyenge lesz nekem egy szinháztermet bezengetni.
    valami ilyesmi kialakítást szeretnék csinálni: [link] (lehet a kondikat is így csinálnám +, ha a suliból tudok szerezni)

    De valami ilyesmire gondoltam, csak nincs kapcs rajz :(: [link]

    nos valaki esetleg tud segíteni? :U

    ---

    kisninja #2441: mikor ezt írtam, még nem olvastam a te hsz-edet. megnéztem ezt a kapcsrajzot is, ez már teccik. :)
    elfogadnám a nyákrajzot is. (bár lehet átalakítom-kivezetem a tranyókat., mert a rack-be csínyán kell bánni a hellyel, bordákkal)

    hangfal még egyenlőre nincs. elöbb ezen gondolkodom. utánna kiderül, hogy milyen lesz építve, vagy véve. (az már nem az én pénzemből fog menni.) (szerintem olyan 400wattos 8ohmos lesz a megfelelő)

    köszönöm a válaszokat.

    [Szerkesztve]

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák