Új hozzászólás Aktív témák

  • Husky

    aktív tag

    válasz T_bee #238 üzenetére

    Személy szerint az MNC-t gagyibbnak tartom a Somogyinál... Igaz, ezt csak néhány hangszóró végigfogdosása után szűrtem le, de ebben a kategóriában meghallgatósdit játszani sztem felesleges, ráadásul ugyanazok a típusú hangszórók szériánként más-más paraméterekkel jönnek ki, a rájuk írt teljesítménynél meg már kezd szaguk lenni... (Monnyuk a Somogyi ebből a szempontból talán korrektebb, amikor anno vettem pár darabot - talán SBP25xx volt -, még 150W volt rámarketingelve, ez az elmúlt 5 év alatt 80W-ra mérséklődött...)

    Az Urbán-féle csomagok közt van egy kis szórás, a TDA/STK-s kapcsolásokat bárki fel tudja pakolni egy nyákra, az is ugyanúgy fog szólni... Viszont mindegyik öreg, jól bevált kapcsolás, és a csomagban kapsz kimart-lelakkozott nyákot, ami lusta embereknél jól jön... A középkategóriás csomagokban elvileg párosított tranyók vannak, így ott megspórolhat az ember néhányszáz forintot mert nem kell mindenből tízet vennie... így hirtelen ránézve a weboldalára, az új VMOS (vagy csak nekem új, ritkán járok arra) cuccok egész jónak tűnnek, kezdő hobbistának tehát korrekt csomagok (alkatrészárban viszont néha alig feleannyiból kijössz)... assz'em az árban nincs benne a borda, azt gondolatban képzeld le a képekről...

    Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

Új hozzászólás Aktív témák