Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz #90324992 #95044 üzenetére

    Nem pénzt kell gyűjteni, hanem első soran tudást, ha hifizni akarsz, vagy olyan embert választani, aki tud segiteni ebben. Kicsit elbeszélünk egymás mellett, nem megy át a mondani való. Én csak általánosságban reagáltam, hogy (ha nem kapsz más segitséget, ami könnyedén alaposabb az enyémnél), elindulhass, de a hifizéshez tapasztalat kellene.
    Ha nem hallgatsz meg jól és rosszul össze rakott, sokért és kevésért össze rakott rendszereket, akkor mi alapján választasz? Ha nem beszégetsz valakivel sokat, hogy mi mit okoz, minek milyen hatása van, mi a jó rendszer ismérve, akkor honnan tudod, hogy a pénzedből megfelelően költekeztél? Én költöttem tizenéve többszázezret tudatlanul, ment a szemétbe. Miért kell tudás nélkül vásárolni? Nem kell Neked megtanulni mindent, csak kicsit mélyülj el a hifi világában, s bizd rá magad valakire, ha jó rendszert szeretnél, nem pedig fejvakarást. Amiket ajánlottam, az csak a felsorolt listádra vonatkoznak...de ha ezt az utat választod, azaz vásárolsz az alapján, akkor jó szórakozást hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák