Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz gorbep #31053 üzenetére

    Ne hogy higgyetek már neki !!!:D
    peticsak1van 1 rakás szarházi ha te vagy ha nem

    Méghogy számla
    banános dobozba küldi a cuccot , kb 4 embere van
    és 1 ik csomag szépen becsomagolva jön a másik meg mint amit oda rakott 1 -.-.....(székelt) :D valaki

    1szer vásároltam tőle
    erősítőt,eq-t, hangfalat
    hát a hangfal régi rossz volt hangszóró (magas nem volt jó benne) a megadott méretek nem stimmeltek a képek csaltak

    az erősítő az hibátlan volt
    az eq forrasztás hibás volt újra kellett forrasztani az egész nyákot
    külsőre hibátlan volt !

    És én is pozitívot adtam neki mert olcsó volt a hangfal így mind1 volt ráadás méghogy számla garancia mondtam neki telefonba kicsit össze zörrentünk hogy nem jó
    erre felajánlotta vissza térít 10 ezret a 18 ból -.-
    mondtam az eqt is hallani sem akart róla megvádolt hogy én vagyok 1 hozzá nem értő szarházi !

    haver is vett tőle dual régi erősítőt hogy hú de jó és stb
    hát nem volt jó belülről tiszta por volt . hangszóró kapcsolók (csatorna) kiakadtak
    és csak külsőre volt szép !:) épp hogy szólt

    szóval meg találtuk mi vaterán hogy áj de jó eladó és de sok terméke van . Hát mind a 2 en szívtunk ő nagyobbat mert ő csak azt az egyet vette tőle 30 rugóért én fizettem neki v 70 et mindennel együtt nekem csak a hangfal volt kuka mert az erősítő szinte bolti állapotú volt minden mondtam
    az eqt meg lehetett menteni
    a hangfal meg ment a kukába

    Számla kanyarba nem volt
    mindenki azért ad neki pozitívot mert van ami jó meg aminek van 1 kis hibája (elintézi telefonon mert nagy a szája meg fel ajánl 1 kis térítési összeget)

    és így sorra kapja a pozitívokat (nah meg a másik az nem akar senki negatívot kapni és inkább ad pozitívot ) mert hát ha negatívot adsz negatívot kapsz :( sajnos ilyen ez a mai világ

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák