Új hozzászólás Aktív témák

  • pachito

    őstag

    válasz F-ECT$ #83565 üzenetére

    Akkor sorrendben:

    - Sac Pact: szituációs lap amivel szerintem nincs nagy gond de ha már nerfelik akkor remélem hogy nem a szokásos +1 mana treatmentet kapja (lehetne olyan megkötés hogy pl csak 2-3 mana alatti lényeket áldozhatsz, tehát defenzíven hero powerrel még mindig pöpec illetve kisebb démonokra de Priestess of Fury-t és társait máshogy kellene megoldani).
    - Albatross: képességnek muszáj lenne maradnia, ezzel együtt is Zephrys meg Dragonqueen jön szembe minden második meccsen és swingeli meg a gamet az ő javukra, ha kiszedik itt elszabadul a pokol..damage nerf mehetne mint anno Juggler-nél.
    Frenzied Felwing: lol? Nekem személy szerint egyszer sem futott át az agyamon hogy basszus ez mekkora op, mikor jön a nerf? Dehát ők látják az adatokat gondolom..
    KaelThas: szerintem alapjaiban kellene megváltoztatni a lapot, ez nagyon szépen hangzik amit írtak hogy nerfeljük de megmarad a kombó potenciál, csak épp nem igaz. Ez vagy nagyon jó vagy használhatatlan vacak ha marad a képesség ebben a formában.

    Wildot 2 éve nem játszok így ahhoz nem tudok hozzászólni.

Új hozzászólás Aktív témák