Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz F-ECT$ #77790 üzenetére

    Necces azért. Most ebben a helyzetben vagyok, mert megvan a preorder, az 70 pack + 60 jön a napi küldikből. Ez összesen 130, emellé van 18k dust. Ha utóbbi nem lenne meg akkor esélytelen lenne 1 közel teljes lapkészlet a Witchwood-ból.

    A tapasztalatom az, hogy átlagban az összespórolt gold mellé kell 1 Preorder + 40/80 pack (nyitás függvénye), hogy minden jó és ígéretes lap meglegyen. Nyilván azt értékelem, hogy 20 pack grátisz jár a preorder mellé. Pl. Kobolds-ból elég volt a preorder + 40 pack, + goldos packok.

    Viszont a KFT-nél Preorder + gold + 3x 40 kellett a majdnem tejles lapkészlethez. Ahogy korábban írtam nagyon sok múlik a bontáson. Ez főleg az epic lapokra igaz, abból 1 csomó hiányzott a koboldsnál is.

    (#77797) saen

    Reális amit írsz 7-8k goldnál nem fogsz többet összeszedni, ha csak a napikat tolod le. Nekem ez mindig megvan a kiegek között. Ahhoz, hogy a napi 100 goldot is megszerezd rengeteg játék kell.

    Egyébként mostanában szerencsém volt a nyitásokkal, mert nyitottam 1 Golden Beast-et és 1 Golden Hadronoxot is. Ami előtte nem volt jellemző, mert 2000- 2500k pack közül jött összesen 4. :D

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák