Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz micafighter #71918 üzenetére

    + 1, teljesen egyet értek.

    Én még a control Warriort is ide sorolnám, mert a sok WW effekt + hero power simán lepucolja az aggro boardokat.

    Én Sjow-t néztem rank 1-en játszott a legendért, nem igazán jött szembe vele csak aggro druid és pirate warriort. Ő control paladinnal mindent szana-szét vert. Persze volta 1-2 meccs, ahol nem tudott mit csinálni, mert BrokeBack volt az ellenfél húzása, de ez benne van a pakliban.

    A Corpsetaker nagyon beteg 4-es drop lifsteal-el, csak imádkozni kell, hogy előtte ne húzd be az összes lapot, ami procolja az effektjét.

    Druidában a Spreading Plague + a 2/2 buff megfog és kicsinál minden aggro-t, de főleg a druidot és a token shamant, mert azok szeretnek nagy boardot kipakolni.

    A Warlock pedig simán leszedi a boardot az új démonnal + a defile kombóval és még lifesteal spellje is van közben.

    Szerintem nem lesznek hardcore aggro paklik, mint annó a pirate warrior és aggro druid. Egyszerűen nem éri majd meg, mert annyira tech-elve lesz a meta ellenük (most már legalább vannak lehetőségek), hogy közel lesz az 50% -os winrate.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák