Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Tyler Durden #6224 üzenetére

    Hát ha craftolnom kellesz akkor majd úgy jövőre valamikor.
    Elsőnek mindenképpen neutral lapokat craftolok, ha common ha legend, teljesen mindegy. Előre láthatólag a kövi craftom Cairne lesz..azután lehet egy Tinkmaster is kéne, de sajnos ezekre nekem hónapokig kell kuporgatnom, szóval nem bánnám ha az a 2hónap/legend nyitás egyszer olyan lenne amire ténylegesen szükségem is van.

    Eddig 3at nyitottam abból 2 class specific, 1 meg Malygos, szóval ha így nézzük akkor nem örülök.

    Bár hozzátartozik az is hogy legalább LJ meg a T-rex is hozzájuttatott már nem egy WINhez szóval épp nem haszontalanok, de a fentebb írt legendeknek jobban örültem volna mindenképp.

    Sőt..így lassan 3 hónap távlatából nem lenne rossz ha nyitnék legalább egy szerencsétlen Raging Worgent, mert 1-2 paklimba az is beleférne, és 3 hónap játék után nincs az az isten hogy majd commont fogok craftolni..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák