Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz k4rL^ #3233 üzenetére

    Úgy emlékszem, te kérdezted, hogy milyen a Dell Venue 8 Pro-n a Hearthstone. Tegnap megkaptam a készüléket, de teljesen új még a dolog (hiába töltöttem mostanra már éveket iOS-en és Androidon), volt némi bénázás, mire ki tudtam tenni teljes képernyőre a játékot, mert eredetileg egy 800x800-as ablakban akart futni, de ezt is megoldottam. Teljesen játszható amúgy medium graphon is, de azért lejjebb vettem low-ra, mert egyrészt úgysem számít, másrészt azért a készülék hőmérsékletén észerevehtő volt a különbség. Elsőre fura a lapok kezelése, óvatosan kell bánnni a kattintásokkal, nehogy úgy járjak, mint a mai kedvenc ellenfelem *, de ezt betudom annak, hogy a Win 8.1. is újdonság még nekem, tényleg újra kell tanulni egy csomó mindent a 7-es után, és akkor még jön ez az egér nélküli irányítás is.

    Szóval nem lesz gond a hardverrel a tableteknél, igaz, ebben már az újabb atom Soc, a Bay Trail van, meg 2GB RAM, de érzésre simán megy úgy rajta a játék, mint a C2D-s HP 2510p-n szintén 2GB RAM-mal. Úgyhogy ez ne tartson vissza senkit a tabletvásárlástól. :DDD

    p

    * Mai kedvenc ellenfelem kitette a második ~6/7-es gólemjét, vagy mi a szöszét is az 1-2/1-2 -es, igaz vagy 6 karakterből álló sorom ellen, majd az egyetlen 2/3-as karakteremre rányomott egy +2/+2 -es buffot és egy taunt képességet, majd mire észbekaptam volna, hogy mi történt, már concede-elt is. :DDD

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák