Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz hétalvó #136458 üzenetére

    "ha átjössz nem szólok egy szót se. kicserélek 2 kábelt és vagy hallasz különbséget vagy nem. vagy átdugom az egyik aljzatból a másikba a tápkábelt? te nem tudod mit mikor hova dugok. hallasz különbséget vagy nem. utána akár 10x eljátszhatjuk uezt, hogy leellenőrizd."

    Sokadjára mondom, de nem érted. Nem nekem kell a vakteszt, mert én NEM állítottam SEMMIT. Mit ellenőrzök le? TE állítasz különböző dolgokat, arra kellene a vakteszt, nem érted? :D

    "de semmiképpen nem érdekel már a dugdossunk 10 kábelt ki be és teszteljük a memóriánkat, mire emlékszik."

    Nem tíz kábel, csak 2, azaz kettő, nyolcadjára mondom el! :D

    "tápkábel teszthez pl végfok kell, mert kb 2sec alatt megoldható. ti meg mit is csináltok? kikapcsol, kihúz, bedug,bekapcsol. vár. ez egy házimozi erősítőnél kg 20sec."

    Hogy tudod megcsinálni anélkül, hogy nem húzod ki a kábeleket? Hogy lehet 2 sec alatt megcsinálni? Két külön végfok? :F (De akkor is át kell dugdosni a végfokot, arról nem is beszélve, ahogy a két külön végfok egész biztosan nem ugyanolyan hangú.) Nem értem, hogy gondolod?

    "legtöbbötöknél még nem is volt minőségi kábel, minőségi csatlakozókkal. mondjuk 100k körül."

    Pont 100k-s volt nálam a legdrágább tápkábel, mellette volt 60k-s, 40k-s, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák