Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    Üdv! Az lenne a kérdésem hogy van egy imádott erősítő és van egy imádott Sony hangfalszett én állohangfalas és nem passzol az egymáshoz!a hangfalszetthez volt külön lejátszó de az tönkrement!gondoltam veszek egy tuti erősítő úgyis szükségem lesz rá ès speciális dugója volt a Sony ám de mivel egyedi nem jó máshova.levágtam csiptetösre mert az erősítő e van csiptető is meg színes dugó része is de feltűnt hogy csiptető része csak 5 van a mélynyomónak meg csak dug Aszód megoldása van.mondom jó arra kötők dugót de bedugom nem szól.na akkor megnéztem a leírást az erősítő ék és látom oda aktív hangfalas lehet csak kötni és kiderült ez passzív hangszert.elkeseredtem.ideglenesen úgy oldottam meg hogy egy pöcökbe a két hátsó dugták így maradt egy a mélynyomonak és prímán megy de nem szól úgy ahogy kéne!a hátsókerék vagy épp amelyik víz hangzos és nem annyira ütős a mélynyomo sem pedig egy 300 000ft -ős cuccok van szó ami külföldről van és olyan kristálytiszta hangzása van amit Magyarországon még nem halottam!dűbörög de nem az a durva fős ami általában szokott lenni hanem üt de mellette érzéki én kristálytisztán.na mindegy ez mellékes annyit szeretnék hogy adjam el és vegyek aktív rendszert ami nekem fájó lenne vagy van erre valami megoldás hogyan lehetne megszólaltatni meg persze nem e fog e romlani az erősítő ha egy csip észbe kettő kis hangfal van be dugva főleg ha nagyon hangos akkor Le is kapcsol.köszi kellemes vasárnapot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák