Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Nah meg volt a mikrofonos bemérés is délután. :C
    6 ponton mértem, biztos, ami biztos. :DDD

    A szokásos eredményeket hozta. Mindent mínuszra állított,a szubot a szokásos legkisebbre -12 dB-re.
    A hátsókra sokat adott azokból visszább kellett vennem, a centerre meg a frontokra meg adtam pluszba.

    A sok DnB muzsika is meghozta a hatását, mert már kezd megjönni az ereje is a szubnak, már mozgatta a kanapét egy picit. :DDD

    Valóban nem egy egy délután a beállítás, még finom hangolni kell azért.

    Holnap majd jönnek a kölcsön kapott kábelek tesztjei, kíváncsian várom, hogy miket hallok majd, vagy épp miket nem. :DDD

    És nem kellett volna tartanom a polc frontoktól, hogy nem állók lesznek, mert ezek is teljesen rendben vannak.

    Tegnap este hallgattam rajta 1-2 falc-ot és teljesen rendben volt, legalábbis nekem. Tény, hogy 1-2 számba elkélt volna egy picit több mély, de nem volt vészes. Ha mélyre vágyom akkor benyomom mellé a szubot és kész. :D
    Havernál picit több mélyed adtak a frontok, mint itt nálam, de ugye nála 13 nm-es szobába volt, nálam meg 20 nm-esnek a felében van.

    Egy szó mint száz, nem bántam meg, hogy megvettem őket. Még azt is megmerem kockáztatni, hogy jobban bejön a hangja, mint a 715-ös Focal-nak. :)

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák