Új hozzászólás Aktív témák

  • maxi357

    csendes tag

    lassan sikerult vegig olvasnom ezt a forumot .illetve atragtam magam a klinger fele konyvon is.igazabol van egy ket dolog amit nem ertek.eloszor is a konyv eleje el is vette a kedvemet a hangfal epitestol,olyan bonyolult dolognak tunt.igazabol en ugy gondoltam ossze rakok egy nagy es minel nehezebb dobozt ,minel vastagabb falut es minel jobb anyagokbol,hogy ne rezegjen ,teszek bele jo minosegu hangszorot es kiraly lesz.ezzel szemben a forum is mindenki preselt falemezeket javasol.miert nem jo a tomor fa illetve ,mi van ha 2-3 reteget osszeragasztok,hogy meg vastagabb legyen.a meretet lekoppintanam egy gyarirol.illetve valahol a neten olvastam egy aranyt amit be kell tartani a harom oldal meretenel.

    masik :mindenhol irjak,hogy a melyet el kell valasztani a magasaktol (terben), a mar regebben emlitett oreg technics hangfalban nincs semmi falap ami elvalasztana,illetve most vettem egy ujabb (persze ez se mai darab) technics falat,de ebbe sincs semmi,raadasul ebbe a magas es kozepen kivul ket mely hangszoro van hangfalankent.
    igazabol epites mellet ezeknek a tuningjan gondolkodom.pl gondolom az is szamit,hogy mennyire stabilan allnak,arra gondoltam,hogy teglaval(bar gondolom a belso terfogatot nem ajanlott csokenteni) nehezitem oket, vagy rogzitem valami nehez talphoz,illetve belul mereviteni es egyebek.
    bocs a hosszu iromanyert

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák