Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz shalafi66 #32938 üzenetére

    MIért káosz?
    Ez a kínai szélessávú 1 hete van meg, csak TL-ben volt amíg át nem alakítottam BR-re.
    És amíg csalódás volt nem is írtam róla. Ma életre kelt.
    .
    Lehet volt fordított eljárás is, de az egy másik hangszóróval lehetett. Egy darabig jegyzeteltem mit mire, de már nem mindig írom, csak a jobbat tarom meg.. Most van 3 működő hangfalam , ezeket tudom variálni. A Quintet, amibe 4+1 autós hangszóró van már kész, kihoztam belőle a maxot - legalább 6-8 fázison ment át. A karcsú TL/Br kivételével szabványosítottam az előlapot így könnyen tudok legózni.

    Amúgy figyelemre méltó hogy megjegyezted, hogy a nagy TL-ben volt a dupla SB17.
    Ennek a doboza úgy van kialakítva hogy könnyen tudom variálni 25-44 liter között.
    Ide érkezik a Dayton DA175-8 és ebben próbálom ki a szétbontott MNC 6x9 hangszórót is

    Én nem káoszt látok, hanem tisztul a kép. Hogy lehet egyszerűen kevés munkával hallgatható hangszórót összerakni. (furnérozás és festés még kimaradt)
    Talán hétfőn lesz már DSP-m is, azt remélem, hogy elhagyhatom a hangváltók egy részét (legköltségesebb volt a mélyet 3-400 Hz-en vágni).

Új hozzászólás Aktív témák