Új hozzászólás Aktív témák

  • Forza_JUVE

    aktív tag

    Üdv. Mindenkinek!

    Hikvision AX Pro riasztóval van valakinek tapasztalata esetleg?
    Tervezgetem a kecóm biztonsági rendszerét, és a köv.ben gondolkodom:

    - NVR + 4 IP kamera ... HDD-re folyamatosan rögzítene
    - Riasztó kp-i egységre pattintva 1-1 mozg.érzékelő helyiségenként + kültéri visító :)

    Egyelőre nem integrálnám őket, azaz nem feltétlenül szeretnék riasztást a kamerák képe alapján, külön kezelném a kettőt, a riasztást csak a beltéri mozg. érzékelőkre bíznám.
    (egyrészt spórolási céllal, másrészt a téves riasztások számától is tartanék .. jelenleg a környék macskái ki-be járkálnak még az udvaron :((( , 3 hete költöztünk, nem szokták még meg az új rendet, és nem akarnám hogy a szomszédok agyf@szt kapjanak a non-stop vinnyogó riasztótól + kutya is van tervben, majd ő gondoskodik a macskákról :D )

    Kérdésem: a létező két AX Pro központ közül a "kisebbik" (DS-PWA64-L-WE) valóban nem képes kamerák csatlakoztatására? Tehát ha valamikor egy kerítésen átugrásra mégis szeretnék riasztást generálni a kamerán keresztül, akkor azt csak a PWA96-os központ fogja tudni?

    Az NVR-rel kapcsolatosan is kérdeznék egyet:
    A DS-7104NI-Q1/M -t nézegetem, amihez lenne egy PoE switch (itt a fórumban olvastam 1 tökjó javaslatot)
    " Decoding Capability: 4-ch@1080p or 2-ch@4 MP or 1-ch@6 MP "
    Ez annyit tesz, hogy ha mind a 4 kamera képét akarom egyszerre rögzíteni, akkor hiába tudna az NVR 6 MP-t, azt felejtsem el, és max. 2MP-es (1920x1080) kamerákat vegyek? :F

    Nagyon köszi előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák